Logo image

м. Київ
вул. Борщагівська 206
тел.: +380(44)233-61-16
моб.: +380(67)472-43-03

geo Карта проїзду

Facebook logo
VK logo
YouTube logo

Історія створення медичного центру

У 2008 році один молодий перспективний хірург-стоматолог і позитивно-креативна стоматолог створили сім'ю.

Усі їхні родичі, друзі і пацієнти стали спільними.

З кожним роком зростала кількість пацієнтів, які ставали друзями, кумами… Зростала потреба сім'ї стоматологів в комфортному місці, де всі ці люди будуть зустрічатися, спілкуватися і піклуватися про здоров'я своїх зубів. Адже спілкування з користю для здоров'я – подвійна користь.

Так народилася ідея «Студії», де до кожного унікального пацієнта і неповторної ситуації буде застосовано творчий підхід і вибрано індивідуальне рішення проблеми.

«32» – стоматологічний символ норми і фундамент для створення здорової досконалості.

Як створити позитивну ауру і вгамувати страх пацієнта перед стоматологом і «білим халатом»?

Що допоможе отримати приємні відчуття в процесі лікування і забезпечить затишок і комфорт нашим гостям-пацієнтам клініки?

Як зробити максимально комфортне робоче місце для лікаря та асистента, щоб у просторі кабінету максимально використати час і енергію?

Максимум уваги на роботу з пацієнтом-клієнтом.

Рішення прийшло! А разом з ним і навчання в Японії наших лікарів – перспективного хірурга-стоматолога Драга Арсенія і позитивно-креативної стоматолога Шарапи Юлії.

Усі свої «Як ??? Що ??? Де ???» вони шукали і знайшли у концепції роботи стоматологічної клініки, заснованої на принципах та обладнанні японської фірми J.Morita.

У 2012 році почалося впровадження та реалізація цієї концепції разом з дружною командою і однодумцями.

Юрій Грінечко і NDT Group створили ескіз Студії, прив'язаний до вибраного приміщенню по вул. Борщагівській, 206. Володимир Шевчун забезпечив комунікації, вентиляцію, електропостачання і всі ті неочевидні процеси, без яких неможлива ефективна робота.

Наповненням естетичного і комфортного вигляду зайнялася Наталія Шарапа – креативний керівник цього проекту. Підбір кольору, текстури, матеріалів – ця довга і копітка робота продумана і прожита Наталею.

Ось результат – «Студія 32» ожила, запрацювала і відповідає не тільки очікуванням творців, а й клієнтів - пацієнтів. Тому що їх число постійно зростає)))).

Далі буде…