Logo image

м. Київ
вул. Борщагівська 206
тел.: +380(44)233-61-16
моб.: +380(67)472-43-03

geo Карта проїзду

Facebook logo
VK logo
YouTube logo

Лікування лазером

Лазерна стоматологія займає особливе місце в авангардних методах лікування «Студії 32» та успішно застосовується для різних терапевтичних і хірургічних цілей. Переваги очевидні: досвід лазерного лікування, що інколи навіть не потребує анестезії – безшумного, безболісного, стерильного – надовго запам'ятовується пацієнтами як якісно новий метод лікування і профілактики в стоматології.

 

Методи лазерної стоматології безпечні, їх можна призначати вагітним жінкам та дітям.

 

Конструкція стоматологічного лазера «Студії 32» дозволяє дозувати вплив хвиль – це забезпечує індивідуальний підхід в різних клінічних випадках. Широкий спектр налаштувань контролює глибину проникнення лазерного випромінювання та забезпечує мінімальне пошкодження навколишніх тканин. Гнучкий світловод з діаметром оптичного волокна в 400 мкм дозволяє сфокусувати лазерний промінь з хірургічною точністю.

У яких випадках ми застосовуємо лазерну стоматологію?

Корекція ясен лазером

Корекція ясен лазером – одна з найвідоміших сфер застосування. Якщо оголюються корені зубів, лазерна вестибулопластика допоможе перерозподілити м'які тканини без болю та травм, і Ваша посмішка засяє нової красою.

Також, ми застосовуємо лазер для розтину капюшонів ретинованих зубів, ретракції ясен, для обробки пародонтальних кишень та передпротезної підготовки.

Мінімальні крововтрати – одна з головних переваг хірургічного напряму лазерної стоматології.

Стимуляції регенерації ткани

Лазер стимулює обмін речовин, підвищуює вміст кисню і таким чином прискорює відновлення тканин.                      Тому в «Студії 32» ця технологія широко застосовується для стимуляції регенерації тканин, загоєння ран, профілактики утворення рубців після операцій.

 Протизапальної обробки і стерилізації ткани

Бактерицидні властивості лазера використовуються для протизапальної обробки і стерилізації тканин при розкритті абсцесів, обробці кореневих каналів. Лазерна стоматологія підвищує чутливість мікрофлори до антибіотиків та є ефективною в лікуванні герпесу й афтозного стоматиту.

Всічення вуздечки губ та язика

Всічення вуздечки губ та язика (френулоектомію) рекомендуємо робити саме лазером, тому що лазер відмінно препарує, дезінфікує, відновлює м'які тканини практично без крові. Всічення вуздечки за допомогою лазера дає миттєвий результат і відразу полегшує стан пацієнта.

Видалення папілом

Ті ж самі фактори підвищують популярність використання лазерної стоматології для видалення папілом та інших новоутворень (епулід, фібром, ретенційних кіст слинних залоз та ін.) на слизовій оболонці рота й на шкірі щелепно-лицьової ділянки.

Відбілювання зубів

Відбілювання зубів  ефективний метод лазерної стоматології, абсолютно безпечний та безболісний, що вигідно відрізняє його від хімічного відбілювання.

Фотодинамотерапія

Фотодинамотерапію призначають для лікування пародонтиту, хронічних та гострих гінгівітів та ельвіолітів. Діодний лазер демонструє лікувальну та профілактичну дію, його також використовують як високоточний хірургічний інструмент. Детальніше про типи лазерів читайте в статті.

Запишіться на прийом та будьте здорові!