Logo image

м. Київ
вул. Борщагівська 206
тел.: +380(44)233-61-16
моб.: +380(67)472-43-03

geo Карта проїзду

Facebook logo
VK logo
YouTube logo

Художня реставрація зубів

У реставраційних роботах стоматології (як і в будь-якому мистецтві) ключові ролі грають майстерність та інструментарій. Естетична реставрація зубів – це робота і лікаря, і художника. Студійні напрацювання по відновленню кольору, форми, прозорості зубів заслуговують демонстрації в галереях та повністю відповідають вимогам міцності та відчуття комфорту.

Реставрація передніх зубів вирішує проблеми:

щілин між зубами, зубних нерівностей, сколених або частково зруйнованих зубів, пошкодженої емалі і неестетичного кольору.

Ми ретельно діагностуємо проблематику кожної ситуації і вибираємо найсучасніші і найменш травматичні методи реставрації зубів, втрачених тканин і відновлення жувальної функції.

Прямий метод реставраії гарантія -  від 5 до 10 років

Реставрація зубів за допомогою прямого методу може бути закінчена в день звернення, вона допомагає на високому рівні вирішити питання незначних деформацій зубів. Термін служби такої роботи - від 5 до 10 років.

Непрямий метор реставрації гарантія - на 10-15 років

Непрямий метод реставрації зубів незамінний при запиті пацієнта на кардинальні зміни лінії посмішки, форми та кольору зубів на 10-15 років. Така послуга проводиться в кілька етапів й вимагає лабораторних робіт. Реставрація виконується з високоміцної кераміки, що дозволяє "добудувати" зуб в ідеальну форму і колір ультратонким шаром – від 0,5 мм до класичної глибини 1 мм.

Вініри

Вініри на зуби ставляться, коли необхідно покрити не весь зуб, а тільки його «фасад».

Спочатку необхідно вилікувати зуби , зняти зліпок, виготовити вінір та встановити. У період з моменту обробки зубів під вініри і до моменту фіксації пацієнт ходить з виготовленими з пластмаси тимчасовими вінірами.

Вініри чудово вирішують проблеми кольору та нерівностей, але їх не можна ставити людям із неправильним прикусом, а також любителям екстриму.

А ось якщо треба почистити канали, то зуб ми рекомендуємо відновити за допомогою штифтової конструкції та вкрити коронкою.

І немає ніякого значення, скільки вам років: маестро «Студії 32» - висококласні дизайнери посмішок самого

Пацієнтка звернулася із запитом зробити посмішку красивою. На бічних та передніх поверхнях передніх зубів – композитні пломби, змінені в кольорі, що не щільно прилягають до зубів. Після огляду пацієнтці запропоновано виконати тимчасові реставрації з фотополімерного матеріалу та повноцінне ортодонтичне лікування з подальшим виготовленням постійних реставрацій.

 Зуби 12,11,21 відновлені в одне відвідування фотополімерним матеріалом "Філтек Ультімейт" (FILTEK ULTIMATE 3M) виробництва фірми 3М.

Зуб 22 відновлений матеріалом "Філтек Ультімейт" (FILTEK ULTIMATE 3M) виробництва фірми 3М за бажанням пацієнтки в наступне відвідування через два дні. Форма зубів максимально збережена, тому що був запит на мінімум втручання

Запишіться на прийом та будьте здорові!