Logo image

м. Київ
вул. Борщагівська 206
тел.: +380(44)233-61-16
моб.: +380(67)472-43-03

geo Карта проїзду

Facebook logo
VK logo
YouTube logo
trekhletie poluchenie litsenzii

«Студія 32» відсвяткувала третю річницю отримання ліцензії

Ось і минуло три роки з того дня, як «Студія 32» отримала ліцензію.

докладнiше...

yoga

Йога терапія в стоматології

У першій частині доповіді ми говорили про здоров'я та причини хвороб, у другій частині торкнулися питання стоматологічного здоров'я пацієнтів та, що не менш важливо, фізичного благополуччя самих стоматологів. Статистика свідчить, що європейські стоматологи 20% свого річного бюджету витрачають на реабілітацію: сауна, масаж, гімнастика, йога терапія, цигун тощо.

Розглянемо докладніше комплекси фізичних вправ для реабілітації професійних стоматологів.

докладнiше...

Найновіше покоління 3D рентген-апаратів для стоматології від фірми Morita

«Студия 32» посетила демо-семинар, посвященный 3D-рентген аппаратам следующего поколения, который прошел 10-11 июля 2017 года в центральном офисе Morita Europe во Франкфурте-на-Майне (Германия).

докладнiше...

Третя річниця «Студії 32» - яскраве свято у вузькому колі

Три роки - це багато чи мало?
Багато, тому що звершення численні, і мало – адже скільки їх ще попереду!
Вузьким колом Студійці відсвяткували свої перші три роки мега-плідної спільної роботи спільним мега-відпочинком в селі з промовистою назвою Чудодіево (Житомирська область).

докладнiше...

znakomstvo stomatologicheskim instrumentom

Діти в стоматології – 7 кроків успішної адаптації

Страх і нерозуміння необхідності своєчасного лікування зубів у дітей або профілактичних заходів призводить до відкладання візиту до стоматології аж до настання значного погіршення стану.
Як це часто буває, збираються на прийом довго, а карієс у дітей розвивається швидко.

докладнiше...

Витоки стоматологічного здоров'я

Саме спосіб життя приводить людину до певних ситуацій, стан здоров'я взагалі й стоматологічного здоров'я зокрема – відображення цього способу життя.
Зіткнувшись із порушеннями здоров'я, людина не завжди готова усвідомити важливі уроки та вдатися до радикальних змін свого життя, навіть розуміючи їх необхідність. Найбільше постраждає той, хто знає і не робить, хоча також не потрібно забувати, що незнання закону не звільняє від відповідальності. Тим, хто хоче бути здоровим і мати здорові зуби, треба про це задуматися.

докладнiше...

Yuliya Sharapa stomatolog

Причини виникнення захворювань людини

Із самого початку свого існування людство намагається з'ясувати причини хвороб. Серед негативних факторів називають несприятливий клімат, погоду, генетику, вік, неправильний спосіб життя взагалі і нездорове харчування зокрема. Після відкриття мікроскопа список поповнили патогенні мікроорганізми - віруси й бактерії. Бум фармацевтичної індустрії додав ускладнення та побічні ефекти медикаментозного лікування.

Всі люди підлягають впливу негативних факторів, але же не всі хворіють, і не всі одужують. Клінічний досвід свідчить про взаємозв'язок ставлення людини до своєї хвороби. І якщо людина намагається впоратися з недугами, не бажаючи при цьому зрозуміти причини хвороб, наслідки виявляються негативними.

докладнiше...

izuchenie kontseptsii Pd dlya dantista

Ергономіка для стоматологів

Лікарі «Студії 32» продовжують розвивати свої навички прийому пацієнтів в концепції ергономіки для стоматологів Pd (proprioreceptive derivation).
Суть концепції - організувати робочий простір лікаря й асистента таким чином, щоби енергетичні витрати на виконання роботи були мінімальними.
Що це означає?

Асистент і особливо лікар-стоматолог виконують роботу в обмеженому полі ротової порожнини. Роботаз зубами - це рух в межах декількох міліметрів, і вони вимагають максимальної концентрації уваги.

докладнiше...

lechenie lazerom

Лазер в стоматології

Лазерні технології зайняли своє місце в сучасній стоматології. Цей високоточний вид лікування виключає можливості пошкодження сусідніх тканин, інфікування в процесі операції, знищує мікроорганізми-паразити.
Лазерна стоматологія відкрила нові можливості лікування і профілактики карієсу, чутливості зубів, відбілювання, хірургічних операцій на твердих і м'яких тканинах. Цей метод широко застосовується для імплантації та протезування зубів, а також у фізіотерапевтичних цілях

докладнiше...

Складне видалення зуба

Коли до нас приходять пацієнти із зруйнованими зубами та загостренням хронічного запального процесу навколо зубів, їм доводиться пройти повну стоматологічну реабілітацію. Причина цих проблем – несвоєчасна та / або неякісна санація порожнини рота, ...

докладнiше...

1 2