Logo image

м. Київ
вул. Борщагівська 206
тел.: +380(44)233-61-16
моб.: +380(67)472-43-03

geo Карта проїзду

Facebook logo
VK logo
YouTube logo
Страх визита к стоматологу

Страхи, фобії, тригери

“Я не володію глибокими знаннями в психології, духовних та тілесних практиках, щоб щось стверджувати чи чомусь вчити. Мені хочеться поділитися спостереженням. У роботі з дорослими і з дітьми я бачу і відчуваю, що одного разу відчувши біль (душевну або фізичну), інстинкт самозбереження намагається будь-яким способом відвести людину від повторення ситуації.

докладнiше...

Занития по стоматологии Студия 32

День Профілактики

У листопаді пройшла чергова Зустріч стоматологів із маленькими пацієнтами «Студії 32»

Під час наших зустрічей в День профілактики ми в інтерактивній формі подаємо дітям знання про будову порожнини рота, захворювання органів порожнини рота й профілактики - попередження захворювань.

докладнiше...

«Студія 32» в Токіо на ХIII Міжнародному Симпозіумі MegaGen: Digital Smile

Головний лікар та хірург медичного центру «Студія 32» Арсеній Драга та його чарівна дружна терапевт-стоматолог Юлія Шарапа взяли участь в ХIII Міжнародному Симпозіумі MegaGen: Digital Smile.

докладнiше...

лечить зубы

Лікування пульпи зуба - найкраща альтернатива видаленню нерва

Пацієнти, які приходять лікувати зуб з гострим болем, часто відразу потрапляють в кандидати на видалення нерва. Але замість такого радикального підходу слід подумати про лікування пульпи зуба – це допоможе продовжити життя зубам, а також попередити або відкласти подальші ортопедичні маніпуляції.

докладнiше...

trekhletie poluchenie litsenzii

«Студія 32» відсвяткувала третю річницю отримання ліцензії

Ось і минуло три роки з того дня, як «Студія 32» отримала ліцензію.

докладнiше...

yoga

Йога терапія в стоматології

У першій частині доповіді ми говорили про здоров'я та причини хвороб, у другій частині торкнулися питання стоматологічного здоров'я пацієнтів та, що не менш важливо, фізичного благополуччя самих стоматологів. Статистика свідчить, що європейські стоматологи 20% свого річного бюджету витрачають на реабілітацію: сауна, масаж, гімнастика, йога терапія, цигун тощо.

Розглянемо докладніше комплекси фізичних вправ для реабілітації професійних стоматологів.

докладнiше...

Найновіше покоління 3D рентген-апаратів для стоматології від фірми Morita

«Студия 32» посетила демо-семинар, посвященный 3D-рентген аппаратам следующего поколения, который прошел 10-11 июля 2017 года в центральном офисе Morita Europe во Франкфурте-на-Майне (Германия).

докладнiше...

Третя річниця «Студії 32» - яскраве свято у вузькому колі

Три роки - це багато чи мало?
Багато, тому що звершення численні, і мало – адже скільки їх ще попереду!
Вузьким колом Студійці відсвяткували свої перші три роки мега-плідної спільної роботи спільним мега-відпочинком в селі з промовистою назвою Чудодіево (Житомирська область).

докладнiше...

znakomstvo stomatologicheskim instrumentom

Діти в стоматології – 7 кроків успішної адаптації

Страх і нерозуміння необхідності своєчасного лікування зубів у дітей або профілактичних заходів призводить до відкладання візиту до стоматології аж до настання значного погіршення стану.
Як це часто буває, збираються на прийом довго, а карієс у дітей розвивається швидко.

докладнiше...

Витоки стоматологічного здоров'я

Саме спосіб життя приводить людину до певних ситуацій, стан здоров'я взагалі й стоматологічного здоров'я зокрема – відображення цього способу життя.
Зіткнувшись із порушеннями здоров'я, людина не завжди готова усвідомити важливі уроки та вдатися до радикальних змін свого життя, навіть розуміючи їх необхідність. Найбільше постраждає той, хто знає і не робить, хоча також не потрібно забувати, що незнання закону не звільняє від відповідальності. Тим, хто хоче бути здоровим і мати здорові зуби, треба про це задуматися.

докладнiше...

1 2