Logo image

м. Київ
вул. Борщагівська 206
тел.: +380(44)233-61-16
моб.: +380(67)472-43-03

geo Карта проїзду

Facebook logo
VK logo
YouTube logo

Архiв новин

Занятия в Студии 32 с детьми

Травневий День Профілактики

19 травня в “Студії 32” пройшов черговий День профілактики — він же День гігієни, він же Дитячий День. Як ми тільки його не називаємо! Цей повний імпровізацій захід для наймолодших пацієнтів допомагає адаптуватися діткам, які бояться зубних лікарів.

докладнiше...

Занятия с детьми в Студии 32

Дитячий день в травні

У передчутті літа і відпусток оголошуємо травень місяцем підготовки до літа, місяцем активної профілактики.

докладнiше...

Вініри, види і можливості художньої реставрації зубів

Вінір – тонка і дуже міцна пластинка з кераміки, яка фіксується на передню поверхню зуба за допомогою композитного цементу. Вінірами покращують колір і форму зуба, приховують невеликі дефекти: нерівності, щербинки між зубами, сколи та інше.

докладнiше...

Новогодний отдых в боулинге Студия 32

Вміємо працювати з повною віддачею та весело відпочивати разом!

В суботу Студійці гамірно та весело відсвяткували всією командою Різдвяно-Новорічні свята в боулінгу. Нагаласувалися, насміялися, зарядились позитивом на весь рік!

докладнiше...

Страх визита к стоматологу

Страхи, фобії, тригери

“Я не володію глибокими знаннями в психології, духовних та тілесних практиках, щоб щось стверджувати чи чомусь вчити. Мені хочеться поділитися спостереженням. У роботі з дорослими і з дітьми я бачу і відчуваю, що одного разу відчувши біль (душевну або фізичну), інстинкт самозбереження намагається будь-яким способом відвести людину від повторення ситуації.

докладнiше...

Занития по стоматологии Студия 32

День Профілактики

У листопаді пройшла чергова Зустріч стоматологів із маленькими пацієнтами «Студії 32»

Під час наших зустрічей в День профілактики ми в інтерактивній формі подаємо дітям знання про будову порожнини рота, захворювання органів порожнини рота й профілактики - попередження захворювань.

докладнiше...

«Студія 32» в Токіо на ХIII Міжнародному Симпозіумі MegaGen: Digital Smile

Головний лікар та хірург медичного центру «Студія 32» Арсеній Драга та його чарівна дружна терапевт-стоматолог Юлія Шарапа взяли участь в ХIII Міжнародному Симпозіумі MegaGen: Digital Smile.

докладнiше...

лечить зубы

Лікування пульпи зуба - найкраща альтернатива видаленню нерва

Пацієнти, які приходять лікувати зуб з гострим болем, часто відразу потрапляють в кандидати на видалення нерва. Але замість такого радикального підходу слід подумати про лікування пульпи зуба – це допоможе продовжити життя зубам, а також попередити або відкласти подальші ортопедичні маніпуляції.

докладнiше...

trekhletie poluchenie litsenzii

«Студія 32» відсвяткувала третю річницю отримання ліцензії

Ось і минуло три роки з того дня, як «Студія 32» отримала ліцензію.

докладнiше...

yoga

Йога терапія в стоматології

У першій частині доповіді ми говорили про здоров'я та причини хвороб, у другій частині торкнулися питання стоматологічного здоров'я пацієнтів та, що не менш важливо, фізичного благополуччя самих стоматологів. Статистика свідчить, що європейські стоматологи 20% свого річного бюджету витрачають на реабілітацію: сауна, масаж, гімнастика, йога терапія, цигун тощо.

Розглянемо докладніше комплекси фізичних вправ для реабілітації професійних стоматологів.

докладнiше...

1 2 3