Відповідальність “Студії 32”

Високий рівень стоматологічних послуг — наш бренд. Щоб утримати високу планку гарантії якості, ми докладаємо багато зусиль: постійно підвищуємо кваліфікацію на тренінгах та семінарах, інвестуємо в найсучасніше обладнання та найкращі матеріали. Подивіться на сертифікати, дипломи та нагороди наших лікарів — і ви переконаєтеся в цьому самі. Що стосується гарантії на роботи клініки — безкоштовного усунення дефектів протягом певного періоду — згідно з українським законодавством ми виконуємо всі свої зобов’язання.

закрити

«Студія 32» дає гарантії на виконані роботи терміном на один рік, за умови дотримання пацієнтом даних йому рекомендацій по використанню і збереженню робіт, зазначених в картці пацієнта або в договорі.

Безумовно, ми зацікавлені в тому, щоби наша робота зберігалась якомога довше, і робимо для цього все можливе. Однак не все залежить від стоматологів. Наприклад, для гарантії на ендодонтичне лікування каналів зуба лікар розписує план лікування, за яким пацієнт зобов’язаний з’явитися не пізніше призначеного терміну для активізації постійної пломби після тимчасової. Якщо він не вчасно не приходить, процес може затягнутися, виникає ризик ускладнень.
закрити

Гарантії ми можемо дати на роботи, виконані певними матеріалами, які застосовуються за показаннями здоров’я. А ось саме здоров’я — територія особистої відповідальності кожної людини

Тобто, якщо пломба відкололася протягом року або навіть двох є гарантійним випадком, але якщо в цьому зубі поруч з пломбою виникає карієс — це вже результат обмінних процесів організму або слабкої гігієни порожнини рота. Так само, при пломбуванні каналу ми гарантуємо збереження матеріалу і кольору зуба протягом багатьох років, але ми не можемо забезпечити відсутність запальних процесів, тому що за це відповідає імунна система пацієнта. Ми лише усуваємо інфекцію і створюємо умови для попередження зараження кістки. Щоб знизити подібні ризики, дотримуйтесь рекомендацій стоматолога по харчуванню та догляду за ротовою порожниною, регулярно приходьте на профілактичні огляди, знімайте зубні відкладення і вчасно лікуйте захворювання на ранніх стадіях. Бо якщо не виконувати такі прості правила, майбутнє лікування може виявитися набагато складнішим і значно дорожчим.