standard-title Сучасне обладнання

Сучасне обладнання

Устаткування стоматологічного центру

Ми в «Студії 32» вважаємо, що успіх сучасної стоматології залежить від високої майстерності лікарів та якісного стоматологічного обладнання. А ми пишаємося і кваліфікацією команди, і нашим технічним парком! Ми постійно поповнюємо та поновлюємо наш арсенал стоматологічних технологій.  

Техніка для зняття зубних відкладень

Кавитрон оборудование Студии 32

Cavitron.

Для безболісного та безпечного зняття зубного нальоту і зубного каменю, над- та під’ясеневих відкладень “Студія 32” обрала апарат Cavitron. Як відомо, мінералізовані відкладення не знімаються в домашніх умовах. Даний інструмент в руках професіонала допомагає зняти будь-які відкладення та відполірувати поверхню зубів.

 

Переваги використання цього стоматологічного обладнання:

  • Безпечно для зубів (на відміну від стандартних ультразвукових пристроїв).
  • Безболісне очищення поверхонь зубів завдяки підтримці постійної амплітуди коливань.
  • Виключаються зайві зусилля з боку гігієніста під час видалення рясних або давніх зубних відкладень.
  • Спеціальна конструкція робочої частини наконечника подає рідину на самий кінець інструменту, де вона найнеобхідніша.
  • Стоматолог-гігієніст може ефективно та якісно видаляти відкладення в глибоких під’ясеневих карманах.

Для видалення пігментованого м’якого нальоту ми використовуємо технологію Air Flow. Процедура проходить м’яко й безболісно, анестезія не потрібна. Під час маніпуляції пацієнт відчуває легкий масаж десен. Тиск на слизову оболонку порожнини рота не відчувається, немає ніякого дискомфорту.

Ендодонтія — лікування зубних каналів

Дента понт стоматологическое оборудование

Denta Port ZX (DP-ZX)

Обладнання для стоматології J .Morita Denta Port Якісне лікування зубних каналів — один з найважливіших факторів довгої служби зубів, що позбавляє від необхідності повторних звертань.

 

 

Спеціалісти компанії J.Morita — справжнього лідера виробництва стоматологічного обладнання з Японії — розробили систему Denta Port ZX (DP-ZX) для максимально ефективної роботи лікаря та підвищення якості лікування. 

В ендодонтичний накінечник для проходження каналів встановлено апекслокатор, який повідомляє стоматолога про глибину кореневого каналу. Відстань до верхівки кореня демонструється на дисплеї, що знижує ризик попадання інструменту поза коренем. Лише ця функція мінімізує ризик дефектів обробки каналу! Наближаючись до верхівки, інструмент автоматично обертається повільніше. Коли він проходить до кінця, ендонаконечник полегшує вихід, обертається в зворотню сторону. В результаті підвищується якість лікування та збереження інструменту.

Обтуратор VDW BeeFill 2in1

Обтуратор

VDW BeeFill 2in1 st32

Проблема пломбування каналу не менш важлива: забезпечується тривимірна герметизація всієї розгалуженою системи гарачою гутаперчою, що грає роль надійного бар’єру між зубною порожниною та навколозубними тканинами. Цей метод практично виключає можливість запалення після пломбування.

Якісне заповнення бічних каналів мінімізує ризик перелома кореня. Стоматологічні технології BeeFill 2in1 від німецького виробника VDW складаються в інтегрований пристрій для закупорювання з наконечниками для етапів Downpack (Pack) та Backfill (Fill). 

Можна забути про відрізання штифтів розпеченими за допомогою запальнички металічними гладилками. Накінечник Pack для нагрівання насадок та розм’якшення гутаперчевих майстер-конусів та приготування гутаперчевих конусів. Накінечник Fill нагріває й вводить гутаперчу з одноразових катриджів у широку частину каналу для заповнення всіх кутів і проміжків (3D пломбування). Це надійний та перевіренний прилад з десятилітньою історією успішного розвитку.

Стоматологічне обладнання для реставрації зубів

Лампа для рестоврации зубов

Лампа Morita Pencure

Якість реставрації зубів в значній мірі залежить від характеристик пристроїв, обов’язкових на певних етапах процедур. Неймовірно легка фотополімерна безпровідна лампа Morita Pencure відрізняється зфокусованим пучком ультраяскравого блакитного світлодіоду, компактним та зручним дизайном. Обладнання забезпечує швидку рівномірну полімеризацію.

Потужний паралельний пучок світла прямо концентрується на матеріалі. В результаті цього знижуються енерговтрати, навіть на просторі. Матеріал полімеризується за 10-20 секунд, сполучний — лише за 10 секунд. Енергія регенеруєтся на відстані. Завдяки своїм фізичним властивостям та передовим оптичним технологіям лампа Morita Pencure дає можливість за меншу кількість часу засвітити матеріал. Зфокусований промінь досягає всіх куточків зуба та пломб, а це мінімізує ризик неповного затвердіння матеріалу, його відрив при усадці та підвищення чутливості після пломбування.

Стоматологічне обладнання RotoMix

Ротомикс стоматологическое оборудование

RotoMix st32

Обладнання для автоматичного замішування матеріалів для пломб в капсульній формі створено для того, щоб гарантувати повну однорідність матеріалу після змішування. При замішуванні матеріалу для пломби виключається людський фактор, від якого залежать його якісні властивості, термін служби пломб та фіксація коронок.

Платформа обертається із вбудованим тримачем для капсул, який в свою чергу обертається в протилежному напрямку. Це забезпечує оптимальні умови для змішування.
Автоматична центрифуга створює щільну масу, щоб розмістити безпосередньо всю дозу в зуб без повторного змішування. Таким чином час скорочується на 30% у порівнянні з традиційними змішувачами.

Важливий факт: Ротомікс отримав престижну нагоду професійного журналу Reality’s Choice!

Рішення економить час, знижує ризик виникнення післяопераційної чутливості. З використанням цього стоматологічного обладнання виключається людський фактор при змішуванні пломбувального матеріалу.

Інтраоральна камера для всіх операцій

Интраоральная камера

Vnutrirotovaya kamera st32

Внутрішньоротова (інтраоральна) камера дає можливість візуалізувати стан зубів, наявність карієсу, виявити старі пломби та провести діагностику пацієнта зручно, швидко та наочно. А також безпосередньо демонструвати результати. Завдяки вбудованому рівномірному освітленню та збільшенню зображення в 10 разів на екрані можна побачити важкодоступні місця зубів: кореневі канали, глибокий карієс, дальні поверхні “вісімок.” 

Фотографічне документування кожної стадії лікування та кінцевого результату для контролю допомагає досягти кращого розуміння пацієнтом про виконану роботу. Є можливість відправки фото на електронну пошту, якщо пацієнт бажає ще раз подивитися, показати близьким та порадитись.

Монітор Neova на установці

Монитор Neova

Monitor Neova

Монітор Neova був розроблений спеціально для медичних закладів. Він підключається до системного блоку. Оптичне скло особливої розробки NeoV ™ проходить сувору перевірку на міцність та якість. У звичайному ЖК-дисплеї твердість панелі досягає всього 2H (за виключенням 10Х) по шкалі твердості, отже такі панелі можна легко пошкрябати або пошкодити іншим чином. З технологією NeoV ™ оптичне стекло досягає на шкалі твердості значення 6! Тверда панель захищена від бруду та зношення в ситуаціях, які можуть пошкодити тонкі мембрани. 

Монітор має високу оптичну щільність. Удосконалена зручність перегляду: оптичне скло NeoV ™ забезпечує яскраві, насичені кольори, робить зображення менш різким, зменшує втомлюваність очей під час використання: перегляду внутрішньоротових знімків, зображень рентген-діагностики, а також фільмів та мультфільмів для маленьких пацієнтів під час прийому.

Стоматологічне обладнання для хірургії

Лазерный аппарат Лика-хирург

Лазерный аппара Лика-хирург

Хірургічне устаткування стоматології “Студія 32” — це обладнання останнього покоління, яке забезпечує впевненість в потрібному результаті. Лазерний апарат «Ліка-хірург» призначений для самостійних та додаткових операцій пошарового видалення (вапоризації) тканин, естетичної та лікувальної корекції форми та обсягу тканин, коагуляції, розсіювання, силової термотерапії та відновлення гемостазу. Завдяки цьому обладанню операції проходять безкровно та безболісно, висока точність дози дії лазера мінімально пошкоджує тканини. Анестезія не потрібна взагалі або лише в мінімальних дозах.

Комплексне стоматологічне обладнання фізіодиспенсер

Физиодиспенсер Студия 32

Fiziodispenser NSK Surgic Pro

Фізіодиспенсер NSK Surgic Pro має унікальну функцію калібрування обертального моменту (ККМ). Це гарантує точність контролю в роботі з імплантаційними системами будь-яких виробників. Максимальна безпека забезпечується у всьому діапазоні швидкостей. Самий легкий мотор компактних розмірів, безщіткова конструкція, що не вимагає догляду, забезпечує високу точність та безпеку.

Стоматологічні технології PIEZOTOME SOLO LED

Пьезотом Соло

Piezotome solo led st32

Технології роблять п’єзохірургію та перед-імлантаційну хірургію безпечною та ефективною. Багатофункціональний ультразвуковий пристрій дбайливо працює з м’якими тканинами, мембранами, нервами й судинами, без шкоди для кісткової маси та без кровотечі. Тканини швидко відновлюються, а післяопераційний біль мінімізується.

Це надпотужне стоматологічне обладнання має високу стійкість до зношування, не перегрівається, виключає будь-які інші вібрації, забезпечує чистий, швидкий та легкий розріз. ВСІ насадки зроблені з полірованої медичної нержавіючої сталі, в комплекті наявні швидкі, надійні та потужні насадки з діамантовим покриттям.

Догори