Коли люди роблять спільну справу із задоволенням, вміють однаково зацікавлено і плідно співпрацювати, і відпочивати разом, посеред та навколо них утворюється високоенергетичне поле спільної творчості, куди хочеться повернутися знову і знову. Це особливо важливо в тому колективі, де працює Ваш стоматолог. Перш за все тому, що успіх його команди безпосередньо впливає на ваше здоров’я.

Рівень: Експерт

Кожен стоматолог «Студії 32» – це унікальний вузькопрофільний спеціаліст, який ніколи не спиняється на шляху самовдосконалення.

Ви можете заперечити: “Так про себе кожен може сказати”. Але ж ні, не кожен. Подивіться лишень на товстезні томи сертифікатів, отриманих нашими лікарями, та поцікавтеся в інших дантистів, коли вони востаннє підвищували професійні навички.

«П’ять років відсутності практики означають, що стоматологу потрібно здобувати та підтверджувати свою кваліфікацію наново», говорить наш головний лікар Арсеній Драга.

На місяць вперед розписані години прийому наших лікарів та щорічні поповнення портфоліо їх дипломів свідчать про постійне підвищення професійного рівня Студійців.

Талановитий стоматолог талановитий в усьому

Так-так, і не лише в професійному плані. Ми займаємо активну життєву позицію, ми амбіціозні й творчі, захоплюємося йогою, кінним спортом, рафтингом, постійно беремо участь у конференціях та самі виступаємо на семінарах із доповідями.

Ми любимо проводити час разом, подорожувати, дегустувати нові страви, збагачуватись враженнями та новим досвідом. І спілкуватися про те, як вдосконалюватися в професії.

#ялюблюсвоюроботу

Це хештег усіх Студійців, і парамедиків у тому числі.

Всі частинки великого пазлу командної роботи, від привітно усміхнених адміністраторів у приймальні до вашої власної щасливої посмішки після візиту до нас, складаються в успішний результат – покращення вашого здоров’я.