Біологічний метод лікування карієсу та пульпіту

 

Карієс руйнує зуб поступово, невблаганно й безупинно. Найчастіше першим «дзвіночком» стає хвороблива реакція зуба на солодке. Привіт, вас турбує середній карієс. Якщо ви «кидаєте трубку» і нічого не робите, чекайте дзвінка від глибокого карієсу болю від холодної води або їжі.

  • середній каріес
  • глибокий каріес

На цьому етапі в пульпі зуба вже триває запальний процес. Поки що його можна зупинити, якщо усунути дратівливі чинники та запломбувати зуб. Якщо захисні сили організму виснажені, розвивається пульпіт. Його також можна бути спинити, якщо запалення не поширилося по всій порожнині зуба.

Лікування пульпіту біологічним методом

Ось тут ми можемо й хочемо поділитися нашим досвідом ефективного лікування пульпіту біологічним методом задля збереженням життєдіяльності зуба. Правильно виконаний протокол лікування обмеженого пульпіту допоможе зберегти зуб живим. Таким чином ви відкладете витрати (в смислі часу та грошей) на лікування кореневих каналів.

У лікуванні ми використовуємо оригінальний матеріал ProRoot з постійною реставрацією, а також щороку робимо рентгенівський знімок зуба.

Биологический метод лечения пульпита

2015 р. Лікування зуба з використанням матеріалу ProRoot

Результат: пацієнти не помічають больових відчуттів або дискомфорту, а ми не спостерігаємо на рентгенограмі аніяких змін в кістки навколо зуба.

Результат лечения пульпита

Рентгенівський знімок зуба через 3 роки після лікування

закрити

Ефективність біологічного методу доведена багаторічною практикою!

Наш медичний центр пропонує широкий спектр стоматологічних послуг, запишіться на прийом і будьте здорові.

Догори

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше корисної інформації

Статті фахівців стоматології та всі новини МЦ "Студії 32"

Завантаження …