Чим небезпечний періодонтит?

Біль, який безперервно зростає і стає нестерпним при змиканні зубів та під час їжі, може свідчити про хворобу зуба під назвою періодонтит. Втрата зуба — не єдиний небезпечний наслідок цього захворювання.
закрити

Періодонтит — це запальний процес навколокореневої сполучної тканини та оболонки кореня зуба.

Зубной периодонтит   Таке захворювання виникає в результаті ускладнення пульпіту, який в свою чергу розвивається внаслідок карієсу. Причинами періодонтиту також можуть стати травматичні ушкодження та масивні накопичення зубних відкладень. Виділяють гостру і хронічну форму періодонтиту. Хронічний періодонтит протікає повільно, з дещо приглушеними симптомами. Але бактерії в цей час не перестають розмножуватися та отруювати організм людини місяцями і навіть роками
закрити

Невилікуваний періодонтит може стати причиною захворювання нирок, серця, суглобів.

Якщо періодонтит розвинувся в молочному зубі, то інфекція поблизу зачатків постійних зубів украй небезпечна! Таке запалення може стати причиною затримки прорізування постійного зуба, привести до його пошкодження і навіть загибелі. При виникненні перших ознак хвороби негайно запишіться на консультацію в МЦ “Студію 32” та будьте здорові.
Догори

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше корисної інформації

Статті фахівців стоматології та всі новини МЦ "Студії 32"

Завантаження …