закрити

Гігієна порожнини рота повинна бути систематичною

Тоді проблеми із зубним каменем, карієсом, запаленням ясен, лікуванням, хірургічним втручанням, видаленням зубів та вставними щелепами: всіма методами лікування зубів, які будуть зведені до мінімуму, а може, й до нуля. Саме тому ми вкладаємо стільки сил в профілактичні заходи, спрямовані на розвиток корисних звичок: правильно і вчасно чистити зуби, користуватися флоссом, ополіскувачем тощо. Крім того, потрібно регулярне чищення зубів – видалення зубного каменю і нальоту в умовах стоматології. Як би ми не старалися, нам не вдається повністю зняти наліт, який утворюється із залишків їжі та продуктів життєдіяльності мікроорганізмів. М’який наліт твердне, перетворюється на камінь, створює умови для гниття зубів (карієсу) та запалення ясен (гінгівіту й пародонтиту). Без професійної допомоги ніяк не обійтися.

 

Видалення каменів зуба без болю

Деякі пацієнти бояться цієї процедури через болісний досвід в інших стоматологіях. У «Студії 32» застосовується унікальний апарат, який видаляє камені з максимальною делікатністю. В ергономічному кріслі лікування проходить максимально комфортно. Що стосується роботи наших лікарів, наведемо як приклад один із численних відгуків наших пацієнтів:

 

«У мене зуби з високою чутливістю та дуже хворобливі ясна, тому я завжди вхилялася від професійного чищення, доки не потрапила в «Студію 32». Андрій Геннадійович повністю змінив моє ставлення до цієї процедури. Його тактовність та правильний психологічний підхід відразу мене заспокоїли, і як же я була здивована, коли очікуваного болю зовсім не було! Чищення зубів пройшло безболісно й дуже ефективно – посмішка засяяла нової свіжістю, а мої зуби звільнилися від непотрібних відкладень. Потім лікар порекомендував профілактичну пасту з урахуванням чутливості зубів та моїх індивідуальних особливостей. Дякую! » Наталя К., пацієнтка «Студії 32»

Як часто потрібно вдаватися до професійної чистки зубів?

Раз на півроку – обов’язковий мінімум, але ніяк не рідше разу на рік. Нагадуємо: краще запобігти хворобі, аніж потім її лікувати. І краще зберегти власні зуби, аніж потім підбирати й вставляти штучні.

Запишіться на прийом та будьте здорові!