Діти в стоматології – 7 кроків успішної адаптації

Лікування зубів у дітей вимагає особливої підготовки з боку лікаря та батьків. Враження від першого прийому в стоматологічній клініці вплинуть на майбутнє ставлення дитини до здоров’я ротової порожнини.

Дітей лякає все нове, невідоме та незрозуміле, а страхітливі розмови батьків вдома та злий образ лікаря з мультсеріалів та фільмів підливають масла у вогонь. Додайте можливий негативний досвід спілкування з іншими лікарями або взагалі погане ставлення до людей в білих халатах.

Страх і нерозуміння необхідності своєчасного лікування зубів у дітей або профілактичних заходів призводить до відкладання візиту до стоматології аж до настання значного погіршення стану.

Як це часто буває, збираються на прийом довго, а карієс у дітей розвивається швидко.

Грамотний фахівець буде шукати правильний підхід до дітей різних вікових груп і темпераментів. Перший візит дитини до стоматолога не повинен бути пов’язаний з болем, а проходити в мирних умовах ознайомлення, наприклад, з метою професійної чистки зубів. Це важливо! Так ми закладемо міцний фундамент для налагодження відносин довіри між дитиною і лікарем.

Дитяча стоматологія «Студії 32» – одна з кращих в Києві. Під час лікування зубів у дітей наші лікарі враховують їх фізіологічні та емоційні особливості: блювотний рефлекс, страх говорити, емоційні нюанси поведінки наймолодших пацієнтів.

Перш ніж починати лікування зубів у дітей, ми приділяємо багато уваги адаптації маленьких пацієнтів, яка проходить в кілька етапів:

Починаємо з ліпки та малювання в приймальні

priemnaya detskoy stomatologii

Плавно переходимо до кабінету, починаємо грати в стоматологічному кріслі

detskiy stomatolog

Демонструємо інструментарій та детально пояснюємо, як все працює

 

znakomstvo stomatologicheskim instrumentom

Проводимо фотосесію професійною стоматологічною камерою, яка також буде цікава батькам в плані комплексної консультації (для розуміння, в якому стані перші зубки, пропонований план лікування зубів у дітей і т.д).

Під фінал проводимо огляд дзеркалом з професійною чисткою, вкриваємо зубки зміцнюючим лаком

osmotr stomatologicheskim zerkalom

На жаль, далеко не всі дітки виховали в собі звичку ретельно чистити зуби щіткою і користуватися зубною ниткою або флосетою. Про необхідність всіх цих заходів ми не втомлюємося повторювати всім членам сім’ї, щоб запобігти карієсу в дітей (а також їх батьків).

Навчаємось правильно доглядати за порожниною рота

uroki chistki zubov

На зміцнення дружелюбного знайомства з лікарем і стоматологічним кабінетом

видаємо заохочувальні подарунки!

znakomstvo s doktorom

Наша мета – дати дитині звикнути до того, що у нього в роті «щось робить лікар», та допомогти йому або їй навчитися спокійно сприймати стоматологічну клініку без травмування психіки. Рекомендуємо батькам організувати перший візит малюка до стоматолога раніше, (наголошуємо!) коли ще нічого не болить.

Подивіться, як проходять Дні профілактики в «Студії 32».

Тоді в майбутньому, коли справа дійде до лікування зубів у дітей, все пройде в атмосфері повного взаєморозуміння з уже так добре знакомим лікарем.

Подивіться на приклад лікування карієсу в дітей .

А яка дитяча стоматологія в Києві найкраща, ви вже зрозуміли 😉

Запишіться на прийом та будьте здорові!

Догори

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше корисної інформації

Статті фахівців стоматології та всі новини МЦ "Студії 32"

Завантаження …