У переліку стоматологічних послуг нашої клініки дитяча стоматологія займає особливе місце. Ми в «Студії 32» по-справжньому любимо дітей. Так-так, любимо: турбуємося, умовляємо скільки знадобиться для лікування без травм та сліз, не шкодуємо часу й сил на успішну адаптацію малюків та юних пацієнтів. Ми допомагаємо дітлахам перемогти страх перед «зубівіними» процедурами.

Дитяча стоматологія нашої клініки піклується про те, щоб Вашим дітям було нестрашно, комфортно та цікаво.
Рекомендуємо батькам організувати перший візит до зубного лікаря раніше, ніж справа дійде до хворобливих станів. Лікування зубів у дітей буде успішним, якщо адаптація пройде без болю, в доброзичливій атмосфері. Наприклад, на профілактичних процедурах.

Профілактика карієсу в дітей

На жаль, мало хто з відвідувачів дитячої стоматології має стійку звичку правильно чистити зуби щіткою, користуватися зубною ниткою або флосетою. Ми виховуємо нове покоління пацієнтів із сучасними навичками догляду за порожниною рота. Щоквартальні Дні профілактики «Студії 32» розписані на роки вперед.
Дитяча стоматологія «Студії 32» проводить профілактичні огляди з демонстрацією інструментів та в супроводі доступних пояснень. Лікарі фотографують порожнину рота професійною стоматологічною камерою та показують батькам, в якому стані перші зубки та яким буде план лікування зубів у дітей. На закінчення здійснюється професійна чистка та покриття зміцнюючим лаком.

Лікування молочних зубів

Існує популярна, але помилкова думка про те, що змінні зуби, якщо вони не болять, лікувати не обов’язково. Мовляв, «і так скоро випадуть самі собою».
Кожен зубчик виконує свою важливу місію в здоровій життєдіяльності організму дитини: жувати, формувати мовний апарат, впливати на ріст та розвиток щелеп. І доки їм не прийшла фізіологічна пора поступитися місцем постійним зубам, завдання дітей та батьків піклуватися про молочні. Якщо дійшло до карієсу або інших патологічних процесів – вилікувати. Фахівці дитячої стоматології «Студії 32» подбають про комфорт і безболісне лікування.

Лікування каналів молочних зубів

Ще один міф: «в перших зубах немає нервів». Звичайно ж, вони там є!

закрити

Якщо не вилікувати канали молочних зубів, запальні процеси можуть проникнути в кістку і пошкодити або навіть знищити зачатки постійних зубів.

Якщо карієс у вашої дитини загрожує ускладненнями у вигляді пульпіту або періодонтиту, так само, як і в дорослих випадках, необхідно почистити, вилікувати та запломбувати канали молочних зубів. І тільки після цього ставити пломбу. Такими питаннями займаються стоматологи-ендодонти, і дитяча стоматологія по цій частині не поступається нашим фахівцям з «дорослих» каналів.
Дитяча стоматологія «Студії 32» – це місце проживання Зубних Фей, які дарують подарунки всім слухняним діткам.
Котрі потім скажуть удома:

  • Мамусю, ми підемо завтра в «Студію 32»?..

Запишіться на прийом та будьте здорові!