Доброта врятує світ

 

«Якщо знаєш навіщо, ти придумаєш як» Віктор Франкл

 

Для нас це — про доброту. Доброта шукає шляхи допомоги ближньому і — знаходить. Завжди. Розсуває рамки можливого, зближує людей, примножує радість, віру та надію.

Наш друг Тетяна Гетманова попросила надати стоматологічну допомогу дітям з центру соціально-психологічної реабілітації дітей “Переяслав”. Свого часу їй самій доводилося важко без батьків. Тепер Тетяна — успішний підприємець, щаслива мама і дружина, живе і працює в Італії, але не забуває про тих, хто потребує допомоги в Україні. Її посил дітям:

 

«Світ допоможе, якщо це для тебе дійсно важливо, і якщо ти готовий докладати зусилля»

 

«Студія 32» відгукнулася, компанія 3М надала матеріали, благодійна організація «Чужих діток не буває» на чолі з Лесею Котенко та Олександрою Єремійчук організували транспортування дітей в нашу стоматологію і назад, в ресторані KVARTYRA45 смачно погодували дітей.

Протягом 7 годин лікарі працювали з повною віддачею і вилікували близько 40 молочних і постійних зубів! Ми відчули себе однією командою з маленькими пацієнтами, які мужньо витримали всі лікувальні процедури, та з усіма дорослими помічниками.

 

 

У світі стало більше здорових дитячих посмішок, і це — радість.

.Тетяна Панфілова, Андрій Зраевській, Андрій Ткачук, Анна Годун, Олена Білан, Олег Хлебас, Анна Свінцицька, Олена Бардик, Жанна Макарінська, Ліна Бачук, Олена Лук’янчук.

Від щирого серця дякуємо вам і всім учасникам цієї доброї справи!

Догори

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше корисної інформації

Статті фахівців стоматології та всі новини МЦ "Студії 32"

Завантаження …