Більше корисної інформації
Статті фахівців стоматології та всі новини МЦ "Студії 32"

Я задала собі питання: «Чи знають батьки маленьких дітей, що в порожнині рота накопичується велика кількість бактерій, які є причиною виникнення захворювань ясен і зубів, таких як карієс, пульпіт, гінгівіт? Чи знають батьки, що в тимчасових зубах (молочних) також є нерви як і в постійних, і дитина відчуває таку ж біль як і дорослий?»

Чьому ж саме губи схильні до цієї проблеми? Відповідь в тому, що шкірний покрив в цій ділянці має більш тендітну структуру, ніж інші частини нашого тіла. Червона облямівка губ складається з 5 шарів. Роговий шар, його ще називають захисним, є останнім, але він виявляється недостатньо щільним, щоб захистити наші губи від шкідливого впливу зовнішніх подразників, а саме:

Наша клініка спеціалізується в різних галузях стоматології, однією з яких є пародонтологія. Особливостей в цьому напрямку є безліч, моментів, що лякають, теж, але Ви повинні усвідомлювати, що, при своєчасній кваліфікованій допомозі, ми можемо впоратися з будь-якою проблемою. Пацієнт, що прийшов до нас на прийом, з острахом розповідає свої відчуття:

Всім знайоме відчуття хвилювання перед візитом до лікаря-стоматолога! В більшій мірі, це відчуття виникає перед горезвісною бормашиною! Звичайно, адже так хотілося б уникнути цього неприємного процесу свердління. Та медицина не стоїть на місці! Сьогодні ми хотіли б познайомити Вас з інноваційною технологією – системою інфільтрації ICON.

На прийом до дитячого стоматолога нерідко приходять схвильовані батьки з питанням: «У малюка між молочними зубками почали з’являтися щілини. Чи небезпечно це? Що необхідно робити в такій ситуації?». В сьогоднішній статті Ви дізнаєтесь про поняття «діастеми і стеми» – щілини між зубами, якими вони бувають і від чого з’являються.