Хто спроможній – візьме те, чого не вистачає для подальшого розвитку

 

У спонтанній поїздці не знаєш, які пригоди на тебе чекають…

 

Студия 32 в операционной В. Соболевского

Наш шлях пролягав з Києва до Черкас. Красиві доглянуті поля, лелеки та жахливі ями на дорогах, в котрі ми декілька разів потрапляли то правим, то лівим колесом. Все це надало яскравих емоцій поїздці.

Деколи здається, що нічого нового в твоїй справі вже нема.  Аж ні…  Поспілкувавшись зі спеціалістом в цьому ж направленні, котрий також любить свою справу, завжди можна набути корисних нововведень, якихось, ніби маленьких досягнень. Вони зможуть прискорити твою особисту роботу.

Ось таким, багатим на емоції, знання, спілкування, було наше відвідування клініки Володимира Соболевського у Черкасах. Нова клініка, тільки 3 місяці, як відкрита. Адміністратори та персонал клініки підготовлені до зустрічі гостей.

9:00

Учеба в операционной

Після короткого вітання в навчальній залі, група з 6-ти лікарів плавно перейшла в операційну. Цілий день присутності на операції був розбавлений обговоренням клінічних випадків, сучасних хірургічних технік та методик. Всі ці бесіди були вишукано приправлені метафорами та епітетами у стилі В.Соболевського.

І зійшлись таки на тому:

  1. ” Чому ми робимо імплантацію? Для того щоб відновити зубний ряд”. Тому, не пацієнт вирішує скільки, як і які імпланти ставити, а лікар – для майбутнього повноцінного відновлення жувальних функцій.
  2. Потрібні якісні інструменти. Вони дорогі, але дають можливість виконувати тонкотехнічні роботи в порожнині рота. Тому, якісна, високорезультативна хірургія не може коштувати дешево, вона повинна бути дорогою.
  3. Важливою є допомога професійного асистента. При виконанні всіх стоматологічних маніпуляцій потрібна концентрація лікаря на операційному процесі, а всі роботи по його забезпеченню лягають на плечі асистента. Тому, велику увагу треба приділяти підготовці асистента стоматолога.

І скільки б не було досвіду у спеціаліста, зажди є можливість відточити нюанси у техніці виконання робіт. І таке можливо, якщо попрацювати з колегою, в якого розвинені інші сторони. Володимир щедро ділиться своїми знаннями та показує все на практиці.

Догори

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше корисної інформації

Статті фахівців стоматології та всі новини МЦ "Студії 32"

Завантаження …