Імплантація зуба після його втрати не обов’язково розтягується на місяці і кілька етапів. У деяких випадках хірурги-стоматологи київської клініки «Студія 32» рекомендують проводити одноетапну імплантацію, або, як її називають, імплантацію з негайним навантаженням. У такому випадку вже через кілька днів функціональність і естетика зуба будуть повністю відновлені, а пацієнту не доведеться відвідувати клініку через кілька місяців і знову проходити процедуру введення місцевого наркозу і хірургічного втручання.

Опис методу

Одномоментна імплантація є метод малоінвазивної експрес-імплантації протягом декількох днів. Застосовувані технології дозволяють навантажувати імплантований імплант абатментом і коронкою відразу після імплантації, тобто, не чекаючи повної остеоінтеграції. Як правило, між початковим етапом і повним відновленням зуба проходить три доби, процедура проводиться в кілька прийомів:

  • етап діагностики, в ході якого проводяться необхідні обстеження і приймається рішення, чи можна рекомендувати імплантацію з негайним навантаженням для пацієнта в принципі і чи немає у нього протипоказань для такої операції;
  • етап установки металевих (сталевих або титанових) імплантів в кісткову тканину щелепи, який при необхідності може бути проведений одночасно з остеопластики;
  • етап виготовлення та встановлення абатмента і постійної коронки, що імітує зовнішній вигляд зуба.

Після цього слідує етап відновлення, що займає кілька днів, і пацієнт може користуватися коронкою без жодних обмежень.

Одинетапна імплантація с негайним навантаженням має ряд переваг перед класичною двохетапною імплантацією. По-перше, звичайно, це короткий термін лікування і моментальний естетичний результат. Це важливо при імплантації найбільш помітних передніх зубів. Всі хірургічні маніпуляції проводяться за один прийом, пацієнту не потрібно двічі проходити процедуру наркозу і седації.

Протипоказання

Проте є ряд випадків, при яких імплантація з негайним навантаженням протипоказана :

  • кісткова тканина рихла або її недостатньо;
  • наявність таких захворювань, як пародонтоз, інші запальні процеси;
  • деякі захворювання ендокринної системи, зокрема, декомпенсований цукровий діабет;
  • не проводиться одномоментна імплантація молярів, тобто великих жувальних зубів, оскільки для них потрібно глибокі импланты і значний термін остеоинтеграції.

Перед процедурою імплантації з моментальним навантаженням проводиться обстеження пацієнта, яке обов’язково включає огляд у стоматолога-ортопеда і у хирурга-имплантолога. Перший оцінює прикус і знімає зліпок із зубів, другий оцінює, наскільки в даному випадку взагалі застосуємо метод одномоментної імплантації, виходячи із стану пацієнта.

Також необхідно провести тривимірну конусно-променеву комп’ютерну томографію місця імплантації, щоб оцінити обсяг і стан кісткової речовини щелепи перед вживленням імпланта. Процедура дозволяє визначити, чи потрібна пацієнту остеопластика, виключає лікарські помилки в процесі імплантації. Після тривимірної КЛКТ проводиться і остаточне визначення необхідних маніпуляцій, і розрахунок вартості процедури. При необхідності проводиться лікування хвороб ясен і пломбування каріозних порожнин зубів сусідніх з місцем імплантації.

Всі ці процедури з гарантією виконують фахівці київської стоматологічної клініки «Студія 32». Якщо вам потрібно провести імплантацію, зателефонуйте нам, можливо ми проведемо її за один етап.