Протезування керамікою. Що це таке …

Керамічні коронки, їх види та переваги

Стаття допоможе розібратися, що таке протезування керамікою, що можуть запропонувати сучасні стоматологи

МЦ “Студії 32”, а на що погоджуватися не варто.
Такі нещодавно поширені коронки, як штамповані «під золото» й на основі пластмас (металопластикові або чиста пластмаса) для постійного протезуваннякатегорично не підходять. За нашим глибоким переконанням, це конструкції позавчорашнього дня: недоліків у них набагато більше, ніж переваг, які, чесно кажучи, зводяться лише до питання вартості.

Настійно рекомендуємо розглянути набагато прогресивнішу технологію керамічних коронок.
Кераміка (фарфор) – біоінертна маса. Це головне! На відміну від пластмасових, керамічні коронки не завдають шкоди організму.
Лише керамічні коронки можуть бути виготовлені таким чином, що штучний зуб буде виглядати «як рідний» на всі 100%. Тут не обійтися без зубного техніка, причому з творчим і навіть, не побоїмося цього слова, художнім баченням своєї роботи. Зубних техніків, які співпрацюють з нашою клінікою, ми називаємо «Паганіні зуботехнічного мистецтва» й дуже ними пишаємося. Їх праця – важлива ланка в нашій роботі.

Види керамічних коронок.

Все просто. Є два основних види робіт на металічній основі:

 

Безметалеві керамічні коронки – найкращий вибір серед будь-яких (!!!) інших. Лише цей протез ідеально відтворює всіх шари справжнього зуба в поєднанні з такою ж чудовою міцністю. Ми радимо нашим пацієнтам саме цей вид конструкції.
Вартість є відносним мінусом: безметалева кераміка вдвічі дорожа за металокераміку. Але ж наскільки вищий ефект!
МЕТАЛОКЕРАМІКА добре підходить для бічних зубів через металевий каркас в основі. Це (на жаль) призводить до необхідності маскувати метал, що додає один-два «зайвих» шарів маси – незначний, але «мінус» в естетиці.

Резюме: найкращий варіант для передніх зубів – безметалеві керамічні коронки.

В бічній області абсолютно обгрунтованим є використання металокераміки.

Сподіваємося, наш короткий екскурс допоможе визначитися з напрямком планування лікування. На всі питання щодо підбору керамічних коронок або інших видів зубних протезів із задоволенням дадуть відповідь наші лікарі-ортопеди (протезисти).

Запишіться на прийом та будьте здорові!

Догори

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше корисної інформації

Статті фахівців стоматології та всі новини МЦ "Студії 32"

Завантаження …