standard-title Лазерна стоматологія лазерна корекція, фотодінамічна терапия, лазерна імплантація

Лазерна стоматологія

лазерна корекція, фотодінамічна терапия, лазерна імплантація

Лазерна стоматологія займає особливе місце в авангардних методах лікування «Студії 32» та успішно застосовується для різних терапевтичних і хірургічних цілей. Переваги очевидні: досвід лазерного лікування, що інколи навіть не потребує анестезії – безшумного, безболісного, стерильного – надовго запам’ятовується пацієнтами як якісно новий метод лікування і профілактики в стоматології

закрити

Методи лазерної стоматології безпечні, їх можна призначати вагітним жінкам та дітям.

Конструкція стоматологічного лазера «Студії 32» дозволяє дозувати вплив хвиль – це забезпечує індивідуальний підхід в різних клінічних випадках. Широкий спектр налаштувань контролює глибину проникнення лазерного випромінювання та забезпечує мінімальне пошкодження навколишніх тканин. Гнучкий світловод з діаметром оптичного волокна в 400 мкм дозволяє сфокусувати лазерний промінь з хірургічною точністю.

У яких випадках ми застосовуємо лазерну стоматологію?

 • Корекція ясен лазером. Корекція ясен лазером – одна з найвідоміших сфер застосування. Якщо оголюються корені зубів, лазерна вестибулопластика допоможе перерозподілити м’які тканини без болю та травм, і Ваша посмішка засяє нової красою. Також, ми застосовуємо лазер для розтину капюшонів ретинованих зубів, ретракції ясен, для обробки пародонтальних кишень та передпротезної підготовки.
  закрити

  Мінімальні крововтрати – одна з головних переваг хірургічного напряму лазерної стоматології.

 • Стимуляції регенерації ткани. Лазер стимулює обмін речовин, підвищуює вміст кисню і таким чином прискорює відновлення тканин.Тому в «Студії 32» ця технологія широко застосовується для стимуляції регенерації тканин, загоєння ран, профілактики утворення рубців після операцій.
 •  Протизапальної обробки і стерилізації ткани. Бактерицидні властивості лазера використовуються для протизапальної обробки і стерилізації тканин при розкритті абсцесів, обробці кореневих каналів. Лазерна стоматологія підвищує чутливість мікрофлори до антибіотиків та є ефективною в лікуванні герпесу й афтозного стоматиту.
 • Всічення вуздечки губ та язика. Всічення вуздечки губ та язика (френулоектомію) рекомендуємо робити саме лазером, тому що лазер відмінно препарує, дезінфікує, відновлює м’які тканини практично без крові. Всічення вуздечки за допомогою лазера дає миттєвий результат і відразу полегшує стан пацієнта.
 • Видалення папілом. Ті ж самі фактори підвищують популярність використання лазерної стоматології для видалення папілом та інших новоутворень (епулід, фібром, ретенційних кіст слинних залоз та ін.) на слизовій оболонці рота й на шкірі щелепно-лицьової ділянки.
 • Відбілювання зубів. Відбілювання зубів–ефективний метод лазерної стоматології, абсолютно безпечний та безболісний, що вигідно відрізняє його від хімічного відбілювання.
 • Фотодинамотерапія. Фотодинамотерапію призначають для лікування пародонтиту, хронічних та гострих гінгівітів та ельвіолітів. Різноманітність типів лазерів, діодний лазер демонструє лікувальну та профілактичну дію, його також використовують як високоточний хірургічний інструмент.

Запишіться на прийом та будьте здорові!

 

Консультація – це перший важливий крок до вирішення Вашої стоматологічної проблеми. Це компетентна думка, відповідь фахівця з питання, що цікавить Вас . Обсяг відповіді залежить від того, що Ви готові почути та чого ви очікуєте від консультації:

 • стан зубів та ясен
 • необхідність та обсяг лікування
 • визначення методів лікування

Види консультацій

Безкоштовна консультація Якщо пацієнт не визначився з тим, що йому потрібно, фахівець вислухає його, виявить потребу і запропонує шляхи вирішення стоматологічної проблеми пацієнта. Поглиблені дослідження Для ефективного підбору вирішення проблеми необхідно провести об'єктивне дослідження порожнини рота в кріслі, задіяти додаткові методи дослідження. Така послуга платна.

Профілактика стоматологічних захворювань – це попередження виникнення і розвитку захворювань порожнини рота. Впровадження програм профілактики призводить до різкого зниження інтенсивності карієсу зубів і хвороб пародонту, значного зменшення випадків втрати зубів

Одне з важливих напрямків профілактичних заходів МЦ «Студії 32» періодичні заняття з дітьми – Дитячий день профілактики. Причини страху стоматологічного кабінету бувають різні: може, фільм навіяв, може, розповіді-ужастики, а може, і невдалий досвід. Коли тримають силою на лікуванні, а потім дитина ні за що не погоджується сісти в крісло. Ми допомагаємо адаптуватися, отримати зовсім інший – більш якісний досвід відвідування стоматолога.

Запишись заздалегідь на Дитячий День Профілактики Уточни час

Методи профілактики

Інформаційні заходи Проведення занять для стоматологічного освіти дорослих та дітей, навчання правилам раціонального харчування, правилам гігієнічного догляду за порожниною рота Вторинна профілактика Періодична санація порожнини рота, зняття нальоту і зубних відкладень.

Проведення різноманітних видів навчальних заходів в МЦ «Студії 32» сприяє:

 • Підвищенню знань і навичок персоналу
 • Залученню цікавих фахівців
 • Підтвердженню професіоналізму стоматологів клініки
«Студія 32» в Токіо на ХIII Міжнародному Симпозіумі MegaGen: Digital Smile Студія 32 »на демо-семінарі Morita Europe у Франкфурті-на-Майні

 

«Студія 32» на 14-й Міжнародному симпозіумі Megagen

Види заходів

тренінги Спільно з тренінговим центром наші фахівці працюють над удосконаленням наших навичок комунікації - ми хочемо ще краще чути Ваші побажання, щоб Вам було комфортно з нами. семінари - практикуми Проведение практических занятий по различным направлениям деятельности. Доктора «Студии 32» продолжают развивать свои навыки приема пациентов участь у виставках Участь фахівців у виставках, конференціях, семінарах і симпозіумах розширює можливості і сприяє поглибленому вивченню новинок в технології і обладнанні стоматології.

Нам довіряють

відгуки про роботу МЦ «Студії 32»

Завантаження …
Догори