Лікування зубів у Медичному Центрі «Студія 32» завжди ефективне та комфортне для пацієнта. Покоління X (народжені з 1965 по 1979 рр.) ще пам’ятає жахливі черги в стомат-поліклініках й не менш жахливе лікування зубів. На щастя, всі ці жахи лишилися далеко в минулому.

Тепер, починаючи з моменту запису в сучасну стоматологічну клініку й до самого фіналу лікування зубів досвід взаємодії з дантистами асоціюється з комфортом та відсутністю болю. Формула нашого успіху та вашої здорової посмішки: висока кваліфікація вузькопрофільних фахівців, сучасне обладнання й матеріали, які допомагають застосувати унікальні методи лікування зубів у вашій конкретній ситуації.

Діагностика допоможе швидко виявити проблемні ділянки й скласти коректний план лікування. Консультації в нашій клініці є платними саме тому, що це не просто огляд, а кваліфікована діагностика зі складанням індивідуального плану лікування зубів та / або профілактики захворювань порожнини рота.

Лікування карієсу

Карієс – проблема більшості населення Землі: через неї страждають близько 90% жителів планети. В перекладі з латині “caries” означає «гниття». Внаслідок демінералізації зуба та розм’якшення його твердих тканин, в ньому утворюється порожнина («дірка»).

Причина? Кількість наукових та навколонаукових версій карієсу перевищує чотири сотні варіантів. Втім, всі вони сходяться до двох основних пунктів:

  • нераціональне харчування – велика кількість легко засвоюваних вуглеводів (випічка, солодощі), перекуси тощо
  • неправильна гігієна порожнини рота, тобто відсутність профілактичних навичок – правильної чистки зубів, полоскання, застосування зубної нитки (флоссу), а також регулярних (так-так!) оглядів у стоматолога.

Бактерії накопичуються на зубах, утворюють зубний наліт і виділяють руйнівну для емалі зуба кислоту. «Дірка» може виникнути без болю, тому пацієнти відкладають звернення до стоматолога і приходять лікувати зуби в занедбаному стані. Ми, звичайно ж, допоможемо швидко та якісно, ​​з застосуванням найкращою анестезії поставимо фотополімерні пломби, але … Краще все-таки переглянути раціон, виховати в собі та дітях профілактичні навички і хоча б раз на півроку відвідувати стоматологічну клініку, аби всього цього уникнути.

На етапі ранньої діагностики початкового карієсу можна провести лікування без свердління бором і вирізання уражених тканин, а при спеціальній обробці препаратами ICON німецької фірми DMG інфільтрувати пломбувальний матеріал в структуру враженої ділянки емалі й тим самим максимально зберегти власні тканини зуба.

Якщо ж карієс поширився вглиб емалі та вразив дентин, необхідно видалити зруйновані гниттям тканини різними борами. Особливість японського обладнання в тому, що перебуваючи в ротовій порожнині пацієнта, наконечники з подвійною роторною системою (єдиною в світі!) не дозволяють біологічним рідинам потрапити в систему трубочок установки. Це виключає перехресне інфікування пацієнтів, тому що за день на установці проходять лікування багато людей. Зовнішня обробка обов’язкова для всих наконечників будь-яких стоматологічних клінік – це стандарт, а ось така додаткова опція справді унікальна.

Лікування каналів зуба

Не вилікуваний вчасно карієс ускладнить процес такими неприємностями, як пульпіт або, ще того гірше, періодонтит. Гострий біль в зубі (особливо вночі), опухлі ясна або щока можуть свідчити про розвиток пульпіту – запалення пульпи зуба, яке потребує вже лікування кореневих каналів зуба.

Настійно рекомендуємо не відкладати з лікуванням зубів і кореневих каналів, щоб уникнути періодонтиту (це коли запалюються не тільки тканини зуба, але й кісткова тканина навколо). Зуби починають розхитуватися, найменший дотик до хворого зуба викликає гострий біль, підвищується температура. Періодонтит загрожує більш серйозними ускладненнями з боку серця, нирок та суглобів.

Лікарі-ендодонти (фахівці з лікування каналів зуба) «Студії 32» відмінно знають свою справу, і якщо справа дійшла до видалення нерва, панікувати немає ніякого приводу. Ендомотор з апекслокатором від компанії J.Morita, якісний ендоінструментарій, а також сучасні дезінфікуючі засоби допоможуть стоматологам бездоганно очистити та продезінфікувати канал.

Чудовий ефект для загоєння запальних вогнищ в кістках та навколо коренів мають фізіотерапевтичні методики електрофорезу й лазеру. 3D заповнення каналів проводиться найсучаснішим методом гарячої вертикальної конденсації гутаперчі з використанням приладу BeeFill. Якість пломбування каналів зуба перевіряється рентгенологічним знімком та фотофіксацією для ознайомлення пацієнта з виконаною роботою.

Лікування ясен

Окрім лікування зубів потрібно пролікувати ясна та навколозубні тканини. Про запалення ясен (гінгівіт) свідчить свербіж, кровоточивість, болісне жування. Гінгівіт може виникати на тлі вагітності, в результаті неправильного прикусу, ендокринних захворювань, нервово-соматичних захворювань, порушення харчування, хвороб шлунково-кишкового тракту, та недостатньої гігієни порожнини рота. Серед численних методик «Студії 32» для лікування запальних процесів ясен і м’яких тканин застосовуються лазерні технології.

Занедбаний гінгівіт може розвинутися в пародонтит. Це важко виліковне захворювання, при якому окрім кровоточивих хворобливих ясен ще й розхитуються зуби. В цьому випадку рекомендуємо не займатися самолікуванням, а записатися до пародонтолога й починати лікування зубів і ясен якомога швидше.

Зубозберігаючі операції

Зубозберігаючі операції – резекція верхівки кореня проблемного зуба, гемісекція зуба, ампутація кореня, коронаро-радикулярная сепарація – виконуються за допомогою спеціалізованих інструментів  та ультразвукового апарату за наявності патологічного вогнища в тканинах навколо кореня.

Всі вищевказані операції проводяться під місцевою анестезією новітнього покоління, тому, любі наші пацієнти, не треба боятися лікування зубів – ми добре знаємо, як зробити його комфортним та безболісним.

Запишіться на прийом і будьте здорові!