Ультрасучасне лікування каналів зуба

На щастя, минули часи, коли необхідність лікування каналів означала вирок для зуба, і пацієнт був приречений на довготривалі болісні процедури. Сучасні ендодонтичні технології допомагають лікарю провести лікування максимально якісно та швидко, і, що найважливіше, безболісно та результативно для пацієнта.

Лікування гнійного запалення коренів зуба займає особливе місце в нашій клініці. «Студія 32» оснащена обладнанням, якість якого перевірена і підтверджена стоматологами-ендодонтами всього світу.

Ендодонтія як мистецтво

Все починається з правильної постановки діагнозу нашими спеціалістами, в чому їм допомагає радіовізіограф та інші методи діагностики. Після встановлення діагнозу складається план лікування, де вам чітко пояснять, що необхідно зробити для збереження зуба.

Видалення нерву – більше не привід панікувати. Наявність ендомотору та апекслокатору від компанії J.Morita, а також якісного ендоінструментарію допоможе стоматологу максимально точно очистити і продезінфікувати канал.

Обтурація каналів в Студії 32 здійснюється найсучаснішим методом вертикальної конденсації гутаперчі з використанням прибору BeeFill. Якість пломбування зубних каналів перевіряється рентгенологічним знімком та фотофіксацією для ознайомлення пацієнта з виконаною роботою.

Ендодонтичне лікування в Студії 32 допоможе забути про біль та насолоджуватися життям!

Догори

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше корисної інформації

Статті фахівців стоматології та всі новини МЦ "Студії 32"

Завантаження …