Наліт на молочних зубах

Снятие налета на зубах

Профілактика порожнини рота і для дорослих, і для дітей — невід’ємна складова стоматологічного прийому. Молочні зуби потребують якісного професійного догляду, адже на зміну їм виростуть постійні. Щоб зберегти гарну посмішку на все життя, потрібно турбуватися про молочні зуби ще до їх фізіологічної зміни на постійні.

Саме тому стоматологічна профілактика для дітей — важливий вклад у майбутнє здоров’я організму в цілому!

Наочним прикладом для батьків та малечі є різноманітні маркери виявлення нальоту з яскравою палітрою від фіолетового до рожевого.

закрити

Перевірте чи ефективно чистить зуби ваш малюк

Погляньте на знімок. Ми застосували таблетовані маркери, які розсмоктуються дитиною та демонструють давність нальоту. Червоні кольори свідкують про наліт, який тримається на зубах до трьох днів. Якщо нальоту більше трьох днів, при застосуванні маркерів він набуває блакитних відтінків.

Выявление налета на зубах

Це одна з технологій, яка застосовується в МЦ “Студии 32”, вона  також допомагає батькам зрозуміти, де їх чадо недостатньо ретельно вичищає зуби, та акцентувати увагу на відповідній ділянці. Це допоможе запобігти карієсу на молочних та постійних зубах!

Дбайте про гігієну ротової порожнини,  скористайтеся нашим акційною пропозицією «Подарунки на 1 вересня»та будьте здорові!

Догори

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше корисної інформації

Статті фахівців стоматології та всі новини МЦ "Студії 32"

Завантаження …