Отже, у вас болить зуб, турбує неприємний запах з рота, сверблять ясна. Що робити? Правильно, записатися на прийом в стоматологію. Всі дорослі освічені люди знають, що відкладати візит до стоматолога не можна, хіба що в найскладніших обставинах.

Діагностика

Діагностика підкаже, в якому напрямку рухатися: за необхідності лікування зубів, терапевти «Студії 32» визначать, що будемо лікувати: карієс, канали, запалення ясен або м’які тканини. В кожному випадку складається унікальний протокол комплексу методик із застосуванням фармакології та фізіотерапевтичних методів – ультразвуку, електрофорезу, або ж лазеру.

Реставрація

Якщо болить зуб через пошкодження або зруйнування, ми запропонуємо вам процедури для його реставрації. Для цього в нас є прямі й непрямі методи відновлення форми та кольору зуба: з використанням нанокомпозитів американських та європейських компаній та з допомогою естетичної безметалевої кераміки високої міцності.

Видалення зубів

За неможливості лікування досвід хірургів та сучасне обладнання «Студії 32» зроблять видалення зубів максимально безболісним. Залежно від діагнозу може знадобитися просте, складне або атипове видалення. Якщо болить зуб мудрості, це може бути наслідком його неправильного росту, але ми зробимо все, щоб його видалення не принесло вам прикрощів.

Протезування або імплантація

Протезування або імплантація з матеріалами новго покоління зроблять вашу усмішку бездоганною! Новітні технології дозволяють скоротити термін приживлення імплантів і, відповідно, терміни протезування. У більшості випадків використовується безпосереднє тимчасове протезування: пацієнт може піти з коронкою після встановлення імпланта й відразу ж користуватися имплантом та / або коронкою для жування.

Лікування лазером

Іноді здається, що болить зуб, а проблема виявляється в м’яких тканинах. Ми застосовуємо абсолютно унікальні лазерні методики для корекції ясен, протизапальної обробки, стимуляції регенерації тканин. Окрім того, можемо підрізати вуздечку лазером та видалити непотрібні новоутворення на шкірі або слизовій оболонці ротової порожнини.

Дитяча стоматологія

Якщо болить зуб у вашої дитини, яка страшенно боїться дантистів, ведіть його до зубних фей та чарівників «Студії 32». Лікування молочних зубів в нашій клініці – це море позитиву та корисних навичок на все життя. Дитячі стоматологи пограють з вашим малюком, заодно вилікують карієс, канали, покриють захисним лаком і проведуть всі необхідні профілактичні заходи.

Профілактика

До речі, щодо профілактики – вона життєво необхідна й дорослим! У вашому календарі / планері / мобільному додатку по ефективності ще немає запису «Профілактичний візит до стоматолога» хоча б раз на півроку? Зробіть його зараз. Навіть якщо не болять зуби. Доводити до болю – нераціонально і неекономно. Професійне очищення зубів, профілактика карієсу, відбілювання, покриття лаком допоможуть вашій посмішці радувати вас та всіх оточуючих свіжим сяйвом, свіжим подихом, а настрій не затьмариться зубними неприємностями. Запишіться на прийом і будьте здорові!