Сучасна імплантологія в клініці «Студія 32» в Києві дозволяє пацієнтам розраховувати на повне відновлення функцій втраченого зуба або цілого зубного ряду. Зубний імплант – це металевий, найчастіше титановий, елемент, вживлюваний в кістку щелепи. Такий імплант має конусоподібну форму, діаметр 3-5 мм і довжину 7-20 мм, в залежності від місця установки. Титан використовується завдяки своїй максимальній біологічної сумісності з організмом людини: він практично не відторгається, не іржавіє, швидко інтегрується з кістковою тканиною, не викликає алергії. Другий використовуваний в імплантації метал – не менше інертний і такий же зносостійкий цирконій. На імплант встановлюється абатмент, який об’єднує його і коронку зуба – імітує природний вигляд зуба.

одноэтапная имплантация

Коли використовується одноетапна установка імплантів

Найчастіше процедура проводиться в два етапи – на першому встановлюється власне імплант, а на другому – абатмент. Але іноді застосовується одноетапна, або миттєва, імплантація. Вона має на увазі видалення зруйнованого кореня, інтеграцію імпланта і установку на нього абатмента з тимчасової коронкою за один візит, без очікування процесу остеоінтеграції. Згодом на абатмент встановлюється постійна коронка – ця процедура не вимагає ні анестезії, ні хірургічного втручання.

Стандартна схема має на увазі, що після видалення зуба кісткова тканина відновлюється, при одноетапною імплант встановлюється одразу ж. Однак вона можлива тільки при малотравматичних видаленні зуба і формуванні відповідної для імплантації лунки. Обов’язковою умовою також є відповідна щільність кісткової тканини і відсутність запальних або інфекційних процесів в ротовій порожнині, а також карієсу на сусідніх зубах. Тому одноетапна імплантація зуба проводиться після відповідного стоматологічного лікування сусідніх зубів і санації ротової порожнини, в іншому випадку доведеться проводити її в два етапи.

Чим характеризується одноетапна імплантація

Перш за все, звичайно, це терміни – буквально через кілька годин після видалення ви вже можете похвалитися відновленням візуальної цілісності зубного ряду завдяки установці тимчасової коронки. Всі етапи: видалення, імплантація, формування ясна, фіксація тимчасової коронки – проводяться одночасно. Перед втручанням проводиться розгорнута рентгенографія, яка покаже розташування коренів, нервів, а також наявність будь-яких запальних процесів.

Також особливість одноетапною імплантації ціна, яка завдяки проведенню всіх маніпуляцій за один прийом найчастіше нижче, ніж ціна класичної імплантації за два етапи. Однак її можна провести не завжди – наприклад, при установці дентальних імплантів на місце молярів миттєва імплантація практично не може бути застосована, так само як і при установці декількох імплантів відразу.

одноэтапная имплантация зуба

Важливим стає питання анестезії. При такій тривалості та розмаїтті процедур фахівці клініки «Студія 32» рекомендують пацієнтам медикаментозний сон, який використовується паралельно з місцевою анестезією. Цей стан дрімоти, що знімають тривожність і стрес і дозволяє пацієнтові не переживати всі неприємні моменти імплантації, а просто спокійно спати і прокинувшись, не відчувати побічних ефектів, властивих загальному наркозу. Медикаментозний сон, або седація, викликається безпечними препаратами і контролюється анестезіологом.

Переваги одноетапною імплантації

  • менше візитів в клініку, менша вартість;
  • відновлення візуальної цілісності зубного ряду в день видалення – що може бути важливо для публічних персон;
  • малотравматичная методика проведення і швидке загоєння;
  • збереження обсягу кісткової тканини, тоді як при тривалій відсутності зуба вона стоншується і при двоетапної імплантації зазвичай вимагає остеопластики.

Звертайтеся в стоматологічну клініку «Студія 32» в Києві – пишіть нам або телефонуйте, щоб дізнатися більше про процедуру одноетапною імплантації!