Підсумки лекції «За лаштунками білосніжної посмішки»

 

Юлия Шарапа на лекции Закулисье белоснежной улыбки Студия 32

 

закрити

«Кров на щітці після чищення зубів, лікарю…»

закрити

«Присмак крові в роті після їжі!»

закрити

«Неприємний запах з рота може негативно вплинути на важливі переговори!» (… Зіпсувати дружню бесіду … особисте життя …)

Такі скарги приносять нам пацієнти в «Студію 32»

Причини, наслідки та способи усунення цих та інших симптомів ми розбирали в кінці січня на лекції «За лаштунками білосніжної посмішки», організованої з ініціативи двох дружніх клінік — Медичного Центру «Студія 32» та Центру ендокринології «Endocrin Medical».

Захід пройшов динамічно, емоційно й пізнавально для всіх учасників. Слухачі отримали багато практичних порад та важливої ​​інформації про те, як в організмі людини пов’язана робота ендокринної системи і стан порожнини рота.

Позитивний настрій і великий клінічний досвід фахівців дали слухачам мотиваційний поштовх до того, щоб приділяти більше уваги своєму організму і піклуватися про нього. «Захотілося частіше чистити зуби, пити більше чистої води, їсти корисні продукти!» поділилася враженнями одна з учасниць.

Тому ми продовжуємо розпочату ініціативу. Нова лекція від експертів «Студії 32» та «Endocrin Medical» на тему «Здоров’я жінки і особливості жіночого організму до, після і під час вагітності» запланована на березень. Точний час і місце повідомимо найближчим часом.

 

Дякуємо всім учасникам!

До зустрічі в березні, Ваша команда “Студії 32”

Догори

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше корисної інформації

Статті фахівців стоматології та всі новини МЦ "Студії 32"

Завантаження …