Проблеми і страхи зароджуються в дитинстві

Багато проблем і страхів ми накопичуємо з дитинства. Це всіма визнана істина!  Але, нажаль, і сьогодні, коли звідусіль стверджують про ультрасучасні методи стоматології та індивідуальний підхід до кожного, дитячі побоювання лікаря-стоматолога – актуальні. Всім батькам хотілося б, щоб  з дитинства у малюка перше враження від стоматолога було позитивним. З приводу цього ми можемо дати декілька корисних порад:

  • Вже при появі першого зубу починайте привчати дитину до щоденної гігієни ротової порожнини;
  • Харчування малюка потрібно зробити максимально збалансованим, та обов’язково дотримуватися режиму харчування;
  • Огляд порожнини рота лікарем-стоматологом повинен проводитися з появою першого зубика і  бути регулярним;
  • При перших ознаках карієсу, лікування бажано проводити на ранніх стадіях. Не чекайте появи болю, оскільки пізніше може знадобитися застосування анестезії;
  • Намагайтеся не використовувати залякування на кшталт «страшний стоматолог» або «болючий укол», цим Ви вже формуєте недовіру та страхи малюка по відношенню до медичних працівників.

Багато проблем і страхів ми накопичуємо з дитинства. Це всіма визнана істина! 

Дорогі батьки, навіть якщо Ви до цього моменту робили все трошечки не так, як ми Вам радили вище – не засмучуйтесь!!! Все можна виправити!

Урок гігієни в рамках Студії 32

Ми пропонуємо урок гігієни в рамках Студії – 32. Це педагогічно вибудувана методика, з урахуванням вікових аспектів сприйняття дитячої психіки. Діти м’яко адаптуються до стоматологічної клініки та прийому лікаря. Батьки отримують потрібну інформацію про стан здоров’я ротової порожнини малюка та необхідні рекомендації, по догляду за нею. Наприкінці кожен отримує домашнє завдання і з позитивними відчуттями чекає наступної зустрічі!

Телефонуйте адміністратору і записуйтесь завчасно на наші уроки. 

 

 

Догори

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше корисної інформації

Статті фахівців стоматології та всі новини МЦ "Студії 32"

Завантаження …