Знаєте, яка головна стоматологічна проблема нашого тисячоліття? Ви, напевно, відразу ж подумали про карієс, але як раз по карієсу глобальна тенденція інтенсивності йде на спад. А ось стирання зубів в сучасному цивілізованому світі набирає обертів.

Причини стираемости зубів

Традиції неспішного життя в суспільстві змінилися на прискорений багатозадачний ритм, підвищився рівень стресу, а також обсяги споживання кислих напоїв та завищені стандарти гігієни рота. Так-так, гігієна може бути надмірною, тому ми так багато уваги приділяємо формуванню правильних навичок гігієни ротової порожнини, аби запобігти проблемі зубних протезів. Однак, якщо зубна емаль стерлася, оголилися ділянки дентину, знадобиться протезування зубів та системне відновлення висоти зубного ряду, щоб зупинити руйнування ріжучих країв та запобігти розвитку патологій. Карієс, травми, вроджені патології та інші проблеми теж можуть призвести до необхідності протезування.

закрити

Протезування зубів – це їх функціональне та естетичне відновлення в лікувальних або косметичних цілях

Стоматологи розділяють протезування зубів на власне протезування та протезування на імплантатах – відновлення зубного ряду із використанням імплантів. Розрізняють знімне протезування зубів, незнімне та умовно-знімне.

Незнімне протезування

Незнімне протезування відновлює зуби або їх частини протезами постійного носіння – коронками або ж мостовидними протезами (мостами). Ми вважаємо, що безметалева кераміка – найкращий варіант для коронок, але в залежності від уподобань пацієнта виготовляємо та встановлюємо і металокерамічні коронки. Керамічні мікропротези (вкладки, накладки, коронки, мостоподібні протези) відновлюють анатомічну форму зубів, цілісність, зовнішній вигляд та максимально зберігають здорові тканини.

Знімне протезування

Знімне протезування зубів призначене для заміщення великої частини зубів щелепи або повністю всіх частковими або повними протезами відповідно та передбачає можливість зняття протезу для гігієнічної обробки. Комфортність використання таких протезів у порівнянні з незнімним протезуванням низька – для прикладу вдягніть пластмасовий чобіт на одну ногу та кросівок на іншу і порівняйте відчуття. Бюгельний протез (частково знімний) включає в себе штучні зуби та протез десни. Завдяки спеціальній конструкції до нього легше адаптуватися. У «Студії 32» пропонуються різноманітні методи надання стоматологічної допомоги, в тому числі самий найсучасніший вибір – протезування на імплантатах. Навіть якщо у пацієнта немає жодного зуба, наш хірург може запропонувати вирішення проблеми жування встановленням чотирьох або шести імплантів на одній щелепі з наступним протезуванням знімними або незнімними конструкціями. Запишіться на прийом і будьте здорові!