У реставраційних роботах стоматології (як і в будь-якому мистецтві) ключові ролі грають майстерність та інструментарій. Естетична реставрація зубів – це робота і лікаря, і художника. Студійні напрацювання по відновленню кольору, форми, прозорості зубів заслуговують демонстрації в галереях та повністю відповідають вимогам міцності та відчуття комфорту.

Реставрація передніх зубів

Реставрація передніх зубів вирішує проблеми:

  • щілин між зубами
  • зубних нерівностей
  • сколених або частково зруйнованих зубів
  • пошкодженої емалі і неестетичного кольору.

Ми ретельно діагностуємо проблематику кожної ситуації і вибираємо найсучасніші і найменш травматичні методи реставрації зубів, втрачених тканин і відновлення жувальної функції.

закрити

Прямий метод реставраії гарантія –  від 5 до 10 років

Реставрація зубів за допомогою прямого методу може бути закінчена в день звернення, вона допомагає на високому рівні вирішити питання незначних деформацій зубів. Термін служби такої роботи – від 5 до 10 років.

закрити

Непрямий метор реставрації гарантія – на 10-15 років

Непрямий метод реставрації зубів незамінний при запиті пацієнта на кардинальні зміни лінії посмішки, форми та кольору зубів на 10-15 років. Така послуга проводиться в кілька етапів й вимагає лабораторних робіт. Реставрація виконується з високоміцної кераміки, що дозволяє “добудувати” зуб в ідеальну форму і колір ультратонким шаром – від 0,5 мм до класичної глибини 1 мм.

Вініри

Вініри на зуби ставляться, коли необхідно покрити не весь зуб, а тільки його «фасад».

Спочатку необхідно вилікувати зуби , зняти зліпок, виготовити вінір та встановити. У період з моменту обробки зубів під вініри і до моменту фіксації пацієнт ходить з виготовленими з пластмаси тимчасовими вінірами.

Вініри чудово вирішують проблеми кольору та нерівностей, але їх не можна ставити людям із неправильним прикусом, а також любителям екстриму. Детальніше можна ознайомитися з процесом в публікації “Виниры, види і можливості художньої реставрації зубів”

А ось якщо треба почистити канали, то зуб ми рекомендуємо відновити за допомогою штифтової конструкції та вкрити коронкою.

закрити

І немає ніякого значення, скільки вам років: маестро «Студії 32» – висококласні дизайнери посмішок самого різного віку

Запишіться на прийом та будьте здорові!