Важливість гігієни порожнини рота в нашому житті.

 

Сьогодні вранці я прийшла на роботу, заварила ароматний трав’яний чай, подзвонила додому і нагадала дідусеві почистити зуби онукам після сніданку. Я задала собі питання: «Чи знають батьки маленьких дітей, що в порожнині рота накопичується велика кількість бактерій, які є причиною виникнення захворювань ясен і зубів, таких як карієс, пульпіт, гінгівіт? Чи знають батьки, що в тимчасових зубах (молочних) також є нерви як і в постійних, і дитина відчуває таку ж біль як і дорослий?»

Якщо не дбати про гігієну порожнини рота, то через короткий проміжок часу можна взагалі втратити всі зуби. Тимчасові зуби доведеться видаляти раніше терміну природної заміни. Постійні ж,  можна замінити імплантами або поставити коронки. Але, скільки б Ви не розповідали про космічні технології в стоматології,  боляче буде, при наймі, коли відійде анестезія.

закрити

Всю цю «грусть» можна попередити, Вам в допомогу: зубна паста – ополіскувач – йоршик – флос

Саме ці гігієнічні засоби допоможуть зберегти ясна і зуби здоровими. За допомогою перерахованих вище засобів проводиться очищення всіх поверхонь зубів від залишків їжі, які затримуються в міжзубних проміжках і освіжається дихання.

 

 Реально працює рекомендація – відвідувати лікаря стоматолога з метою планової санації  треба двічі на рік.

 

Тільки під час прийому лікар може:

  • оцінити ефективність вашого догляду за порожниною рота;
  • дати при необхідності поради та рекомендації;
  • зроби висновки про наявність факторів ризику розвитку стоматологічних захворювань.

Це дозволить діагностувати захворювання на початкових стадіях, а значить – почати лікування вчасно, без додаткових фінансових витрат і втрати вашого часу.

Юлія Василівна Шарапа, стоматолог-терапевт МЦ “Студія 32”.

 

Догори

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше корисної інформації

Статті фахівців стоматології та всі новини МЦ "Студії 32"

Завантаження …