Вініри, види і можливості художньої реставрації зубів

Вінір – тонка і дуже міцна пластинка з кераміки, яка фіксується на передню поверхню зуба за допомогою композитного цементу. Вінірами покращують колір і форму зуба, приховують невеликі дефекти: нерівності, щербинки між зубами, сколи та інше.

 

Переваги вінір

  • не вимагають сильного обточування зуба, а накладаються зверху;
  • відтінок вініру підбирається в точності з Вашим природним кольором емалі і не змінюється з часом;
  • вініри захищають зуби, на які їх накладають від пошкоджень;
  • швидко встановлюються;

Види вінір

Непрямі керамічні вініри – виготовляються в лабораторії зубним техніком відповідно до зліпків пацієнта, а згодом приклеюються до зуба. Такі вініри не відклеюються й змодельовані індивідуально для свого власника.

Прямі вініри, або вініри виконані прямим способом – це фотополімерна реставрація зубів вимоделювана безпосередньо в ротовій порожнині пацієнта. Її можна зробити протягом одного візиту. Такі вініри недорогі, але й недовговічні. Композит швидко зношується, тому вже через два-три роки такі вініри втрачають естетичний вигляд.

Непрямі композитні вініри – це готові заготовки вінірів, котрі потрібно просто посадити на клей. Низька ціна вінірів та швидкість у їх встановленні приваблюють пацієнтів. Але непрямі композитні вініри часто мають проблеми з приляганням та відклеюванням, по краях може з’являтися темний наліт, який неможливо відчистити.

Люмініри – Найтонші накладки на зуби з міцного фарфору, їх не виробляють на території України, а замовляють в Америці (запатентована технологія в Лос-Анджелесі ), що говорить про їх високу вартість. Люмініри виготовляють в американській лабораторії на основі зліпка, який підбирається індивідуально для наших клієнтів. Тому визначитися з вибором між люмінірами і вінірами пацієнту допоможе тільки лікар. Чим вони відрізняються від простих вінірів? Вагомим фактором – цей метод реставрації не вимагає серйозної обробки зубів. Це для багатьох є вирішальним пунктом в суперечці «люмініри vs вініри». За допомогою порцелянових накладок можна приховати плями, з якими не впоралося відбілювання зубів.

Цирконієві вініри – ми категорично не рекомендуємо виготовляти вініри з цирконію. Цей матеріал не має адгезивних властивостей, тобто не приклеюється до зуба. Тому власники таких вінірів страждають від постійного розцементування вініра. Також цей матеріал не має флюоресценції. Тобто в клубі під ультрафіолетом ви виглядатимете беззубими.

 

Процес реставрації зубів в МЦ “Студія 32”

 

Стан зубів до реставрації

Результат реставрації зубів в Студії 32 за допомогою винир

Догори

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше корисної інформації

Статті фахівців стоматології та всі новини МЦ "Студії 32"

Завантаження …