standard-title Відео нашого центру https://studio32.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/Bezymyannyj.jpg

Відео нашого центру

ICON - мікроінвазивний метод лікування початкового карієсу без бормашини

Нестандартна ситуація. У дівчинки, віком 9 років, ортодонт на консультації виявив білі каріозні плями на чотирьох постійних верхніх передніх зубах. Лікар запропонував обробити зуби слабким розчином срібла, щоб зупинити подальший розвиток карієсу. Чи авторитет ортодонта був настільки високим, чи тато, що привів доньку, не зрозумів, що після проведення сріблення колір зубів зміниться… Процедуру провели. В МЦ «Студію 32» батьки дівчинки звернулися за допомогою виправити ситуацію. Темні плями на передніх зубах виявилися не нальотом, а початковим карієсом, просоченим розчином срібла.

Тестування апаратів в МЦ "Студії 32" - зняття зубних відкладень

Пропонуємо Вам аналіз роботи топових апаратів для зняття зубних відкладень: Cavitron JET Plus Ultrasonic Scaler та EMS AIRFLOW® PROPHYLAXIS MASTER. Одному з пацієнтів нашої клініки було проведено зняття зубних відкладень на обох щелепах двома методами: ультразвуковим - на апараті Cavitron JET Plus Ultrasonic Scaler (права сторона), содоструєм - EMS AIRFLOW® PROPHYLAXIS MASTER (ліва сторона). Ви маєте можливість ознайомитися з відгуками лікарів та пацієнта.

Знайомтеся, Медичний Центр "Студія 32"

Консультація стоматолога МЦ "Студія 32"

Консультація це перший і важливий крок до вирішення стоматологічної проблеми. Консультація ця компетентна думка, відповідь фахівця з питання, що цікавить Вас. Об'єм відповіді залежить від того, що ви готові почути і що ви чекаєте від консультації

Своєчасна профілактика - здорові зуби. заняття 17.09.2016

Відео звіт про щоквартальну безкоштовну програму в стоматологічній клініці для дітей з урахуванням аспектів вікової психології: -Уроки гігієни: як правильно користуватися зубною щіткою, зубною ниткою та міжзубними йоржиками; - Профілактичний огляд ротової порожнини для виявлення карієсу на ранніх стадіях; - Профілактичні заходи, спрямовані на запобігання виникненню і розвитку карієсу, а також поліпшення гігієнічного стану порожнини рота. В медичному центрі «Студія 32» працюють справжні зубні феї і чарівники, у яких діти не бояться лікувати зуби. Особлива увага приділяється формуванню сучасних навичок гігієни ротової порожнини, щоб зберегти здорові зуби. Наші дні профілактики стають справжніми Святами Здорових Зубів!

Стоматологія яку люблять діти

В 2015 році ми пролікували зуби 1280 дітям, з них 85,7% приходило до нас в другий раз. Це найбільший показник згідно рейтингу Dentastatistic

Здорова і красива посмішка це можливо

Догори